ruuaen

Виробництво термінального та вендінгового обладнання

ТОВ "Авангард"

Детальніше

Виробництво автоматизированих контейнерних АЗС

ТОВ "Роботенкс"

Детальніше

Безпілотні авіаційні системи

ТОВ АПК "Скаетон"

Детальніше

Реалізація проектів в галузі телекомунікацій та альтернативної енергетики

ТОВ "Карбон КНС"

Детальніше

Нанесення гальванічних покриття на метали і металовироби

ТОВ "Прокон"

Детальніше

ПРО КОМПАНІЮ

Група компаній «Карбон» заснована в 1997 році і на сьогоднішній день є одним з лідерів телекомунікаційного та енергетичного ринку України. Динаміка розвитку напрямків діяльності компанії перебуває на найвищому рівні. Одним з головних успіхів групи компаній є власні розробки, такі як телекомунікаційні шафи, шафи для систем харчування, великий асортимент електротехнічного обладнання, системи гарантованого електроживлення, нагрівальні панелі, альтернативні джерела енергії, інсталяційне обладнання, промислові кондиціонери, ввідно-розподільний обладнання, платіжні термінали та багато іншого.

Виробництво автоматизованих контейнерних АЗС

ТОВ "Роботенкс" robotanks.com.ua

Основний напрямок - автоматизація процесів зберігання та відпуску нафтопродуктів.

Наявність власного конструкторського бюро дає можливість проектувати різні системи автоматизації з урахуванням специфіки об'єктів.

Власне виробництво дозволяє реалізовувати рішення, створені нашим КБ: від виробництва ємностей для зберігання нафтопродуктів, платіжних терміналів, модулів управління автоматичними системами до розробки програмного забезпечення, будівництва та монтажу автоматичних АЗС "під ключ".

Сервісна служба компанії 24 години на добу і 365 днів на рік дозволяє оперативно вирішувати питання виникають у процесі роботи обладнання, виробленого нашими підприємствами.

Виробництво термінального та вендінгового обладнання

ТОВ "Авангард" avg.com.ua

Виробнича компанія «АВАНГАРД» є прогресивним національним виробником високоякісного банківського, платіжного та торгового вендинг обладнання, а також одним з лідерів в області телекомунікаційного, електромонтажного і електротехнічного обладнання в Україні.

Компанія «АВАНГАРД» також успішно працює і розвивається на зарубіжних ринках, пропонуючи продукти, які є затребуваними і конкурентоспроможними в країнах Європейського Союзу, СНД, Азії, Південної Америки та Африки.

Ми - виробники унікальних фінансових і споживчих автоматизованих рішень, які стають невід'ємною частиною Вашого життя.

Виробництво безпілотних авіаційних систем

ТОВ АПК "Скаетон" skyeton.com

Авіаційна Виробнича Компанія «Скаетон» заснована в 2006 році. Компанія ефективно працює в області складних інженерних рішень по проектуванню і виробництву безпілотних авіаційних систем. Експортна складова займає значну частину товарообігу. За роки своєї діяльності компанія успішно поставила продукцію в країни Європи, Північної Америки, СНД і Близького Сходу.

Реалізація проектів в галузі телекомунікацій та альтернативної енергетики

ТОВ "Карбон КНС" karbon-cns.com.ua

Компанія веде свою діяльність з 2005 року, має власну мережу підрозділів , що покривають всю територію України. B структурі компанії присутні всі відділи для виконання проекту будь-якої складності "під ключ", починаючи з проектування і закінчуючи легалізацією . Наша компанія брала участь у реалізації найпершої на Україні СЕС - Джерельне (7,5 МВт) і найбільшою в Європі СЕС - Перово ( 105 МВт).

Нанесення гальванічних покриття на метали і металовироби

ТОВ "Прокон"

Procon - сучасне підприємство, основним напрямком діяльності якого є нанесення гальванічних покриттів на метали і металовироби. З моменту заснування компанії вже минуло більше п'яти років. В основу технології, яка використовується на підприємстві для захисту металовиробів, закладений унікальний за терміном служби електрохімічний метод нанесення металевих і хімічних покриттів на електропровідний матеріал.

Координація кількості стадій процесу обробки металу залежить від сфери застосування виробів, а також від вимог, що пред'являються до покриття. Орієнтуючись на сучасність технологій та індивідуальні потреби Замовника, компанія Procon реалізує широкі можливості європейського високопродуктивного обладнання Wigal. Три сучасні технологічні лінії ванного типу оснащені всім необхідним обладнанням і дають можливість якісно покривати будь-які металеві вироби шаром не більше 60 мк (мікрон), що відповідає прийнятим світовим стандартам.

Компанія Procon використовує найбільш популярний на сьогоднішній день метод холодного оцинкування. Він є самим передовим і інтенсивно розвиваються напрямком в області захисту металів від впливу факторів зовнішнього середовища. Із застосуванням цього методу метал набуває захисне покриття на основі цинку, що забезпечує багаторічну протекторний захист від корозії і механічних пошкоджень. Цинкове покриття стійке до негативного впливу органічних матеріалів (у найширшому діапазоні), може експлуатуватися в контакті з будівельними композитами, розчинами і більшістю видів рідин.

Intellogate

intellogate.com

Intellogate - повний комплекс рішень по віддаленим і дистанційним фінансовим переказам . Система включає в себе програмне забезпечення , а також витончені апаратні рішення для продажів різних матеріальних і нематеріальних продуктів , таких як фінансові та комунальні послуги , квитки , продукти харчування і непродовольчі товари , паливо та інше. Всі елементи спроектовані, виготовлені і втілені в життя компанією Intellogate .

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Головний офіс ТОВ «Карбон Інвест»:
Україна, 03680, м. Київ, вул. Смольная, 9Б

info@karbon.kiev.ua

Тел./факс: +38 (044) 492-94-99, +38 (044) 492-94-97, +38 (050)  416-11-25

Час роботи 
Пн. - Пт.: з 9-00 до 17-00 
Сб. - Нд.: вихідний